25 ročná prax podpísaná na našej práci

Zoznámte sa s nami

PROFIMVO je holding právnických osôb, ktoré poskytujú služby najmä pre neziskové organizácie.

Náš tím

Pracujeme v dobre zorganizovanom tíme interných aj externých odborníkov, ktorý stojí za našim úspechom a vašou spokojnosťou. Sme pripravení vám pomôcť aj poradiť. Zoznámte sa s nami.

Marián Vereš

Manažér
Majo je "markeťák" telom aj dušou. V súčasnosti pracuje na účtovníctvach. Má to v hlave jasne usporiadané a ide si za svojím. Voľný čas venuje štúdiu a svojej rodinke.

Marcela Dobešová

Líder PROFIMVO
Marcela zasvetila svoj život vzdelávaniu a rozvoju neziskového sektora. V PROFIMVO sa venuje publikačnej činnosti a školeniam. Vo svojom voľnom čase rada štrikuje a najradšej trávi čas so svojou rodinou.

Veronika Verešová

Manažér
Veronika je manažérka účtovníčok. Stará sa o chod firmy, je naša psychická opora a výborne jej to páli. Všetok svoj voľný čas venuje svojej úžasnej rodinke.

Matúš Macák

Marketing, zákaznícka podpora
Matúš sa stará o to, aby naši zákazníci mali vždy aktuálne informácie a zároveň je kontaktnou osobou. Vo voľnom čase rád cvičí a baží po nových vedomostiach.

Jaroslava Pastieriková

Riaditeľka
Jarka sa stará o správny chod organizácie CPV, pomáha pripravovať školenia a rozvíja portál poradamvo.sk. Vo svojom voľnom čase rada chodí na prechádzky a venuje sa vnúčatám.