Kariéra v PROFIMVO

Staňte sa súčasťou nášho tímu

Účtovník/Účtovníčka

Ak hľadáš pohodový kolektív a nebojíš sa výziev, tak si náš/a. Hľadáme práve teba!

Požiadavky:

  • ukončené stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • ukončené vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • prax min.2 roky v oblasti vedenia podvojného účtovníctva; prax v oblasti vedenia podvojného účtovníctva mimovládnych organizácií vítaná

Náplň práce:

  • spracovanie účtovníctva pre klientov zamestnávateľa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • schopnosť pracovať samostatne
  • schopnosť zvládať stres
  • vedieť komunikovať s klientmi, s úradmi
  • sledovať aktuálnu legislatívu v oblasti miezd a personalistiky
  • schopnosť tímovej spolupráce
  • zmysel pre zodpovednosť

Forma spolupráce

  • trvalý pracovný pomer

Termín nástupu

  • ihneď

Základná zložka mzdy

  • nástupný plat 900 EUR

Miesto

  • Žilina

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v priateľskom kolektíve
  • príjemné prostredie
  • firemné akcie
  • flexibilný pracovný čas
  • možná práca z domu v závažných situáciach
  • bonus pri životnej udalosti (narodeniny)
  • vianočný bonus

Kontaktujte nás

Je možné vkladať súbory tipu .pdf, .doc, .docx do veľkosti 2MB